Poraz Novaka u 2. kolu Australijen Opena posle petočasovnog maratona

Prvi gren slem sezone neočekivano je ostao bez branioca titule i šestostrukog šampiona već u drugom kolu.

Fenomenalan start Novaka u Melburnu

Auto Draft

Novak je u prvom kolu Otvorenog prvenstva Australije savladao Španca Fernanda Verdaska rezultatom 6:1, 7:6 (7:4), 6:2.

AUS Open: Nole protiv Verdaska počinje pohod na sedmu titulu

Australijen Open: Nole protiv Verdaska počinje pohod na sedmu titulu

Voljom žreba najbolji srpski teniser će svoje 13. učešće na Australijen Openu startovati protiv 40. igrača ATP liste, Fernanda Verdaska.

Srušen Marej, božićna titula za Novaka u Dohi!

Pobedom u finalu nad Britancem Endijem Marejem, Novak je odbranio titulu u Dohi i otvorio 2017. godinu na najbolji mogući način.

Čudesan preokret Noleta za plasman u finale Dohe!

Novak se na neverovatan način približio odbrani titule na „Qatar ExxonMobil Open“-u.

Novak preko Štepaneka do polufinala turnira u Dohi

Auto Draft

Najbolji srpski teniser je na svega dva koraka od odbrane titule na ATP turniru u Dohi.

Nole u četvrtfinalu Otvorenog prvenstva Katara

Branilac titule je u meču drugog kola ATP turnira u Dohi iz daljeg toka takmičenja izbacio Argentinca Horasija Sebaljosa.

Trijumf Novaka u prvom meču u 2017.

Nole je u susretu prvog kola ATP turnira u Dohi slavio protiv Nemca Jana-Lenarda Štrufa rezultatom 2:0.

ATP Doha: Novak protiv Štrufa u prvom meču sezone

doha2017_02

Nole je postavljen za drugog nosioca turnira, a svoje treće učešće u Kataru startovaće protiv Jana-Lenarda Štrufa (Nemačka).

Ovako je izgledala Novakova 2016. godina

Još jedna teniska sezona je iza nas… Pamtićemo je kao jednu od najuspešnijih u Noletovoj karijeri, u kojoj je 5. juna osvojio svoj prvi Rolan Garos i kompletirao karijerni gren slem.