03.12. - 05.12.2010. Dejvis kup (Finale) Dejvis Kup Beograd, Srbija

  • RR Gael Monfils (FRA) 12 6:2 6:2 6:4
  • RR Gilles Simon (FRA) 42 6:3 6:1 7:5

21.11. - 28.11.2010. London Masters Masters Kup London, Velika Britanija

  •   S Roger Federer (SUI) 2 1:6 4:6
  • RR Andy Roddick (USA) 8 6:2 6:3
  •   RR Rafael Nadal (ESP) 1 5:7 2:6
  • RR Tomas Berdych (CZE) 6 6:3 6:3

18.11. - 07.11.2010. Bazel ATP 500 Bazel, Svajcarska

  •   F Roger Federer (SUI) 2 4:6 6:3 1:6
  • S Viktor Troicki (SRB) 32 7:6 (7:4) 6:4
  • Q Robin Haase (NED) 66 6:2 6:3
  • R16 Jarkko Nieminen (FIN) 41 6:4 7:6 (8:6)
  • R32 Ernests Gulbis (LAT) 24 6:4 6:2

07.11. - 14.11.2010. Pariz ATP 1000 Pariz, Francuska

  •   R16 Michael Llodra (FRA) 34 6:7 (6:8) 2:6
  • R32 Juan Monaco (ARG) 24 6:4 6:3

10.10. - 17.10.2010. Šangaj ATP 1000 Šangaj, Kina

  •   S Roger Federer (SUI) 3 5:7 4:6
  • Q Guillermo G. Lopez (ESP) 35 6:2 6:3
  • R16 Richard Gasquet (FRA) 31 6:1 6:1
  • R32 Ivan Ljubičić (CRO) 17 6:3 6:3

04.10. - 10.10.2010. Peking ATP 500 Peking, Kina

  • W David Ferrer (ESP) 11 6:2 6:4
  • S John Isner (USA) 22 7:6 (7:1) 6:2
  • Q Gilles Simon (FRA) 43 6:3 6:2
  • R16 Mardy Fish (USA) 19 Fish walkover
  • R32 Mao-Xin Gong (CHN) 353 6:1 6:3

17.09. - 19.09.2010. Dejvis kup (Polufinale) Dejvis Kup Belgrade, Serbia

  • RR Tomas Berdych (CZE) 7 4:6 6:3 6:2 6:4

30.08. - 12.09.2010. US Open Gren Slem Njujork, SAD

  •   F Rafael Nadal (ESP) 1 4:6 7:5 4:6 2:6
  • S Roger Federer (SUI) 2 5:7 6:1 5:7 6:2 7:5
  • Q Gael Monfils (FRA) 19 7:6 (7:2) 6:1 6:2
  • R16 Mardy Fish (USA) 21 6:3 6:4 6:1
  • R32 James Blake (USA) 108 6:1 7:6 (7:4) 6:3
  • R64 Philipp Petzschner (GER) 52 7:5 6:3 7:6 (8:6)
  • R128 Viktor Troicki (SRB) 45 6:3 3:6 2:6 7:5 6:3

14.08. - 22.08.2010. Sinsinati ATP 1000 Sinsinati, SAD

  •   Q Andy Roddick (USA) 13 4:6 5:7
  • R16 David Nalbandian (ARG) 37 6:1 7:6 (9:7)
  • R32 Viktor Troicki (SRB) 47 6:3 7:5

09.08. - 15.08.2010. Rodžers kup ATP 1000 Toronto, Kanada

  •   S Roger Federer (SUI) 3 1:6 6:3 5:7
  • Q Jeremy Chardy (FRA) 72 6:2 6:3
  • R16 Victor Hanescu (ROM) 54 6:3 6:4
  • R32 Julien Benneteau (FRA) 33 7:5 7:5

09.07. - 09.07.2011. Dejvis kup Dejvis Kup Split, Hrvatska

  • RR Marin Čilić (CRO) 13 6:3 6:3 6:2
  • RR Ivan Ljubičić (CRO) 16 7:6 (7:3) 6:4 6:1

21.06. - 04.07.2010. Vimbldon Gren Slem London, Velika Britanija

  •   S Tomas Berdych (CZE) 13 3:6 6:7 3:6
  • Q Yen-Hsun Lu (TPE) 82 6:3 6:2 6:2
  • R16 Leyton Hewitt (AUS) 26 7:5 6:4 3:6 6:4
  • R32 Alberto Montanes (ESP) 31 6:1 6:4 6:4
  • R64 Taylor Dent (USA) 97 7:6 (7:5) 6:1 6:4
  • R128 Olivier Rochus (BEL) 68 4:6 6:2 3:6 6:4 6:2

07.06. - 13.06.2010. Kvins ATP 250 London, Velika Britanija

  •   R16 Xavier Malisse (BEL) 74 3:6 6:4 2:6
  • R32 Paolo Lorenzi (ITA) 96 6:3 6:3

23.05. - 06.06.2010. Rolan Garos Gren Slem Pariz, Francuska

  •   Q Jurgen Melzer (AUT) 27 6:3 6:2 2:6 6:7 4:6
  • R16 Robby Ginepri (USA) 98 6:4 2:6 6:1 6:2
  • R32 Victor Hanescu (ROM) 37 6:3 3:6 6:3 6:2
  • R64 Kei Nishikori (JPN) 246 6:1 6:4 6:4
  • R128 Evgeny Korolev (KAZ) 73 6:1 3:6 6:1 6:3

26.04. - 02.05.2010. Rim ATP 1000 Rim, Italija

  •   Q Fernando Verdasco (ESP) 9 6:7 6:3 4:6
  • R16 Thomaz Bellucci (BRA) 28 6:4 6:4
  • R32 Jeremy Chardy (FRA) 46 6:1 6:1

12.04. - 18.04.2010. Monte Karlo ATP 1000 Monte Karlo, Monako

  •   S Fernando Verdasco (ESP) 12 2:6 2:6
  • Q David Nalbandian (ARG) 151 6:2 6:3
  • R16 Stanislas Wawrinka (SUI) 20 6:4 6:4
  • R32 Florent Serra (FRA) 67 6:2 6:3

03.04. - 09.05.2010. Serbia Open ATP 250

  •   Q Filip Krajinović (SRB) 319 4:6 Novak ret.
  • R16 Fabio Fognini (ITA) 80 6:4 6:4

24.03. - 04.04.2010. Majami ATP 1000 Majami, SAD

  •   R64 Olivier Rochus (BEL) 59 2:6 7:6 4:6

11.03. - 22.03.2010. Indijan Vels ATP 1000 Indijan Vels, SAD

  •   R16 Ivan Ljubičić (CRO) 26 5:7 3:6
  • R32 P. Kohlschreiber (GER) 31 6:3 2:6 7:6
  • R64 Mardy Fish (USA) 106 6:1 0:6 6:2

05.03. - 07.03.2010. Dejvis kup (Prvo kolo) Dejvis Kup Beograd, Srbija

  • RR John Isner (USA) 20 7:5 3:6 6:3 6:7 6:4
  • RR Sam Querrey (USA) 22 6:2 7:6 2:6 6:3

22.02. - 28.02.2010. Dubai ATP 500 Dubai, UAE

  • W Mikhail Youzhny (RUS) 15 7:5 5:7 6:3
  • S Marcos Baghdatis (CYP) 37 6:7 6:3 6:4
  • Q Ivan Ljubičić (CRO) 26 2:6 6:4 6:0
  • R16 Viktor Troicki (SRB) 35 3:6 6:4 6:2
  • R32 G. Garcia-Lopez (ESP) 47 6:4 6:4

08.02. - 14.02.2010. Roterdam ATP 500 Roterdam, Holandija

  •   S Mikhail Youzhny (RUS) 20 6:7 6:7
  • Q Florian Mayer (GER) 63 Walkover
  • R16 Marco Chiudinelli (SUI) 54 6:4 6:2
  • R32 Sergiy Stakhovsky (UKR) 66 6:2 4:1 ret.

13.01. - 31.01.2010. Australian Open Gren Slem Melburn, Australija

  •   Q Jo-Wilfried Tsonga (FRA) 10 6:7 7:6 6:1 3:6 1:6
  • R16 Lukasz Kubot (POL) 86 6:1 6:2 7:5
  • R32 Denis Istomin (UZB) 103 6:1 6:1 6:2
  • R64 Marco Chiudinelli (SUI) 58 3:6 6:1 6:1 6:3
  • R128 D. Gimeno-Traver (ESP) 73 7:5 6:3 6:2

13.01. - 16.01.2010. Kujong Egzibicija Kujong, Australija

  •   RR Bernard Tomić (AUS) 291 4:6 6:3 5:7
  •   RR Fernando Verdasco (ESP) 9 1:6 2:6
  • RR Tommy Haas (GER) 18 6:2 6:3

Prijavite se na našu mailing listu da biste dobijali ekskluzivne sadržaje.

Uspešno ste se prijavili!