Nole u osmini finala US Opena

Srpski teniser je u trećem kolu Otvorenog prvenstva SAD bio bolji od 25. nosioca, Andreasa Sepija (Italija) rezultatom 6:3, 7:5, 7:5.

Novak sigurnom igrom do trećeg kola Otvorenog prvenstva SAD

Auto Draft

U drugom kolu poslednjeg gren slema sezone Novak je bez izgubljenog seta slavio protiv Andreasa Hajdera-Maurera (Austrija).

US Open: Novak prejak za Souzu

Auto Draft

Svega 70 minuta Novak je proveo na terenu da bi izborio plasman u drugo kolo Otvorenog prvenstva SAD.

Nole učestvovao na 20. izdanju „Arthur Ashe Kids’ Day“-a

Auto Draft

Dva dana pred početak poslednjeg gren slem turnira sezone Novak je učestvovao na tradicionalnoj manifestaciji zabavnog karaktera.

Novak protiv Souze u 1. kolu US Opena

Novak protiv Souze na startu US Opena

Svoje jedanaesto učešće na Flešing Medouzu Novak će startovati protiv Žoaoa Souze (Brazil), 89. igrača ATP liste (H2H 0-0).

Novak imenovan za svetskog ambasadora dobre volje UNICEF-a

Auto Draft

Fond Ujedinjenih nacija za decu i omladinu (UNICEF) u sredu je imenovao Novaka za svog globalnog ambasadora dobre volje.

Sinsinati: Federer savladao Novaka u finalu

Novak nije uspeo da trijumfuje u finalu Masters turnira u Sinsinatiju i tako postane prvi igrač u istoriji koji je osvojio „Zlatni Masters“.

Novak sa Federerom za trofej u Sinsinatiju!

Auto Draft

Srpski teniser će u nedelju imati priliku da postane prvi teniser u istoriji koji je osvojio svih devet Masters turnira.

Sinsinati: Sjajni Novak srušio Vavrinku

Pobedom nad Švajcarcem rezultatom 6:4, 6:1, najbolji teniser sveta plasirao se u svoje peto polufinale u Sinsinatiju.

Preokret Noleta za četvrtfinale Mastersa u Sinsinatiju

Auto Draft

Jedan čas i 46 minuta proveo je Novak na terenu da bi izborio plasman među 8 najboljih na turniru „Western & Southern Open“.