Dejvis kup, 1. kolo: Nole predvodi Srbiju u Kraljevu

Selektor teniske reprezentacije Srbije objavio je imena igrača koji će braniti boje naše zemlje u prvom kolu Dejvis kupa.

Poraz Novaka u finalu turnira u Dubaiju

Novak nije uspeo da po peti put osvoji titulu u Dubaiju i tako dođe do 50. trofeja u karijeri.

Novak srušio Berdiha, za 50. titulu u karijeri protiv Federera!

Auto Draft

Nole je u polufinalu savladao Tomaša Berdiha rezultatom 6:0, 5:7, 6:4 i izborio plasman u svoje peto finale u Dubaiju.

Nole lagano do polufinala Dubaija

U polufinalu Dubaija Nole će u petak oko 16h igrati protiv 8. igrača ATP liste, Tomaša Berdiha.

Novak protiv Golubjeva izborio plasman u četvrtfinale

Najbolji teniser sveta sigurnim koracima ide ka završnici ATP turnira u Dubaiju.

Novak u drugom kolu Dubaija

Auto Draft

Novak je pobedom startovao učešće na svom devetom po redu turniru „Dubai Duty Free Tennis Championships“.

Nole gostovao u emisiji „Svedok“ na RTS

Nole gostovao u emisiji "Svedok" na RTS

Najbolji teniser sveta bio je ekskluzivni gost emisije „Svedok“ koja je večeras prikazana na RTS.

ATP Dubai: Novak protiv Pospišila u prvom kolu

Auto Draft

Četvorostruki šampion i svetski broj 1 učestvovaće sledeće nedelje na ATP turniru u Dubaiju (23. februar – 28. februar).

Noletov pohod na petu titulu u Dubaiju

Nakon osvajanja pete titule na Australijen Openu, Nole će imati priliku da do iste brojke dođe na turniru u Dubaiju.

Novak nominovan za osvajanje „Laureus“ nagrade!